Šimaitis.lt | Dr. Audriaus Šimaičio tinklalapis

Mylimasis, kuriuo trokštu dalintis

Rašyti apie Tą, kuris mano gyvenime yra svarbiausias, kuris yra neišsemiamas laimės šaltinis, ne taip lengva. Žinau, kad ir ką bepasakyčiau, kad ir kaip apibūdinčiau savo jausmus, jokie žodžiai neatspindės pilnatvės, kurią jaučiu.


Mes visi trokštame mylėti ir būti mylimi, trokštame būti saugūs. Kokie būname laimingi, įsimylėję, ir kokie nelaimingi, nusivylę mylėtu žmogumi arba jo išduoti. Vienišo žmogaus sielos skausmas neišmatuojamas. Tačiau vienatvė iš dalies yra paties žmogaus pasirinkimas. Kad ir koks būtum vienišas ir nesaugus, visada yra Tas, kuris tavęs laukia, kuris myli tave net visų atstumtą.


Nuo tada, kai pajutau, jog mano gyvenime svarbiausias asmuo, svarbiausias mylimasis yra Dievas, gyvenimas tapo daug šviesesnis. Kiekvienas rytas prasideda pasisveikinimu su Juo, vakaras baigiasi padėkos malda Jam, ir, aišku, įvairiausiais prašymais Jam. Kiekvieną sprendimą darau, klausdama Jo. Esu tikra, kad Jam patinka, kai džiūgauju, lyg maža mergaitė, pasipuošusi prieš veidrodį, kai įveikiu dar vieną iškilusią kliūtį, kai netveriu iš laimės, išgirdusi apie gerus vaikų rezultatus, kai matau laimingą savo vyrą, kai darbe ramiai praeina diena, kai pavyksta  sušokti dar sudėtingesnę šokio kompoziciją. O aš nepaliauju dėkoti Jam, kad man suteikia galimybę taip ilgai džiaugtis jaunyste, gera sveikata, mėgautis teisėtais gyvenimo malonumais.


Mano mylimasis ypatingas. Jis trokšta, kad Juo dalinčiausi. Dalindamąsi Juo, tampu dar artimesnė su Juo.


Perskaitę mano liudijimą, kiekvienas turite galimybę pasirinkti.

Vieniems tai sukels šypseną, palaikys mane, švelniai tariant, kuoktelėjusia, kiti susimąstys – ir tai neblogai. Gal atsiras tokių, kurie išdrįs tapti laimingais.

Laimės linkiu visiems.

Dr. Birutė Jankuvienė

Print Friendly, PDF & Email
Share

No tags

2 comments

  • Nikas · 2010/12/24 at 23:52

    Norėčiau ir aš tokios kuoktelėjusios žmonos. Žavu, kad mokat džiaugtis kuo turit!

  • Admin comment by kempiniux · 2010/12/25 at 06:05

    Drąsus liudijimas, ypač dėl to, kad nesislepia po anonimiškumo skraiste. Linksmų švenčių ir jums!

<<

>>

Theme Design by devolux.nh2.me