Šimaitis.lt | Dr. Audriaus Šimaičio tinklalapis

Dec/10

20

Grįžti į 2009 metais sausio mėnesį neįmanoma

Spalio 26 d. laiškas Klaipėdos jūrininkų ligoninės vyr. gydytojui  Jonui Sąlygai

Gerbiamas p. J. Sąlyga,

Dėkoju už tai, kad susisiekėte su manimi per tarpininkus ir siūlėte postą Klaipėdos jūrininkų ligoninėje. Tarpininkai taip pat teigė, kad Jūs ne viską supratote 2009 metais sausio mėnesį ir ir norėtumėte grįžti į “pradinę padėtį”. Po kelių dienų Jūs atsiuntėte SMS žinutę, siūlydamas susitikti Klaipėdoje abiems palankiu metu.

Visų pirma norėčiau padėkoti, kad Jūs išdrįsote užmegzti kontaktus. Tai yra teigiamas ir pagirtinas žingsnis. Iš kitos pusės, nuo 2009 metais sausio mėnesio laiko praėjo daug laiko ir Lietuvos medicinos veidas per tą laiką negrįžtamai pasikeitė į teigiamą pusę dėl eksministro Algio Čapliko pradėtų ir dabartinio ministro Raimondo Šukio tęsiamų reformų. Todėl šiuo metu yra susiklosčiusi visiškai kita realybė ir grįžti į 2009 metais sausio mėnesį neįmanoma.

Jūsų pradiniai kontaktai liudija apie konstruktyvaus dialogo norą. Aš taip pat pageidaučiau eiti ta linkme.

2009 metais gruodžio mėnesį inicijavau Vakarų Lietuvos pacientų, visuomenės ir medikų iniciatyvinę grupę sveikatos apsaugos reformai remti. Į ją įeina visų trijų Klaipėdos suaugusiųjų ligoninių atstovai. Klaipėdos jūrininkų  ligoninei atstovauja trys gydytojai.

Visai neseniai pageidavimą prie mūsų grupės prisijunti išreiškė Nijolė Saulienė, Klaipėdos Respublikinėje ligoninės Psichiatrijos filialo  psichikos sveikatos slaugytoja bei Natalja Istomina, Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakultetas Slaugos katedros lektorė.

Tam, kad Klaipėdos ir Vakarų Lietuvos medicinos problemos būtų sprendžiamos konstruktyviai ir remiantis bendradarbiavimo bei dialogo pagrindu mūsų grupei labai trūksta Klaipėdos jūrininkų ligoninės administracijos atstovavimo.

Todėl naudodamasis proga, jog prasidėjo mūsų pradinis dialogas, norėčiau pakviesti Dr. Algirdą Liutkų, Klaipėdos jūrininkų  ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotoją medicinai, į Vakarų Lietuvos pacientų, visuomenės ir medikų iniciatyvinę grupę sveikatos apsaugos reformai remti.

Lietuvoje žadu viešėti lapkričio gale ir tuo metu be kitų susitikimų taip pat surengti ir Vakarų Lietuvos pacientų, visuomenės ir medikų iniciatyvinę grupę sveikatos apsaugos reformai remti susitikimą.

Lauksiu Jūsų atsakymo,

Pagarbiai,

Dr. Audrius Šimaitis

****

simaitis.lt: rytoj skelbsime p. Jono Sąlygos atsakymą

****

Šio laiško kopijos išsiųstos taip pat:

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos viceministrė Nora Ribokienė

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos viceministrė Janina Kumpienė

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos viceministras Gintaras Valiukonis

Lietuvos Respublikos Seimo narys Algis Čaplikas

****

Nuotrauka iš http://dryicons.com/

Print Friendly, PDF & Email
Share

·

Comments are closed.

<<

>>

Theme Design by devolux.nh2.me