Šimaitis.lt | Dr. Audriaus Šimaičio tinklalapis

Jan/11

5

Vaida Lebedeva. Bet kokius gerus ketinimus “suvalgo” senbuviai

Laba diena Gerb. Audriau,

Gerbiu Jūsų entuziazmą ir stebiu kaip Jūs atkakliai siūlote realią reformą sveikatos apsaugoje.

Savo nusivylimui galiu pasakyti, kad šiandieninė Lietuva pasiekė tokį tašką, kad apie jokias vertybes kalbėti nėra net prasmės.

Susidaro nuomonė, kad įsigalėjusi “tvarka” bujos tol, kol nepakeisime valdžios organuose stovinčių žmonių vertybių, arba ateis žmonės mąstantys kitaip.

Norėčiau, kad būtų kitaip, nei kad yra šiandien, tačiau jaučiu, kad bet kokius gerus ketinimus “suvalgo” senbuviai, nes naujieji vos prabilę nutyla arba yra užtildomi postais, pareigomis su savo įgaliojimais. Tuomet tampa sistemos dalimi.

Šiurpu net gyventi tokioje šalyje, kuriai nereikia specialistų ir apskritai žmonių. Įžvelgiu, kad po keletos metų mūsų šalį ištiks krizė, tik ne finansinė, o žmogiškųjų išteklių.

Kadangi dalyvauju slaugos specialistų organizacijos veikloje, matau, kaip pasyviai sprendžiami šios srities specialistų klausimai.

Dėkui (net nežinau kam), bet Seimo sveikatos reikalų komitetas parodė iniciatyvą ir priėmė LSSO (Lietuvos Slaugos Specialistų Organizacijos) atstovus ir išklausė pagrindines problemas, kurių, jau nekalbu apie šalies egzitavimo laikmetį, net per 20 nepriklausomybės metų nenorėjo net girdėti. Įtariu dėl ko. Kam apibrėžti slaugytojo maksimalų darbo krūvį, jei po to negalėsi priversti dirbti už tiek kiek reikės. Juk tai nenaudinga ir papildomos išlaidos.

Iš teisų slaugytojas galėtų atlikti daug daugiau funkcijų ir jo vertė pakiltų ir komandoje dirbti būtų lengviau visiems.

Sėkmės Jums.

Print Friendly, PDF & Email
Share

·

Comments are closed.

<<

>>

Theme Design by devolux.nh2.me