Šimaitis.lt | Dr. Audriaus Šimaičio tinklalapis

Užvakar alfa.lt paskelbė mano straipsnį  “Myliu jus nepaprastai, Lietuvos žydai”.

Kai dirbau Klaipėdoje, pacientų tarpe turėjau daug žydų. Su dauguma iš jų užsimezgė ypatingas ryšys, paremtas abipuse pagarba, pasitikėjimu ir nuoširdžiu bendravimu.

Su keliais iš jų tapome draugais, ir beveik kiekvieno mano vizito į Klaipėdą metu susitinkame, pietaujame ir kalbame įvairiausiomis temomis.

Nors Lietuvoje jau nebedirbu šešti metai, vienas iš jų nuolat man skambina į Angliją, ir klausia medicininių patarimų. Kitas mano pacientas žydas, kurį operavau prieš dešimt metų ir kurį paskutinį sykį mačiau prieš aštuonis metus, po “Klaipėdoje” skelbto interviu kreipėsi į redakciją, paprašė mano telefono ir paskambino į Angliją vien tik tam, kad dar sykį padėkotų už gydymą ir pasišnekučiuoti. Nuostabūs tie žydai ….

Po alfa.lt paskebto straipsnio į FB parašė kitas žydas, kurio gyvenime nesu sutikęs ar matęs. Jis rašė

Gerbiamas Audriau!
Norėčiau padėkoti Jums uz Jūsų šios dienos straipsnį Alfa.lt
Ir dėkoju Jums, iš esmės ne už daug gražių žydų tautai skirtų žodžių, o už tai, kad nepabūgote. Baimė Lietuvoje – vienas iš pagrindinių bet kokio progreso stabdžių.
Nuoširdžiai

Baimė Lietuvoje – vienas iš pagrindinių progreso stabdžių. Ar įmanoma su tuo nesutikti?

Print Friendly, PDF & Email
Share

·

2 comments

  • guest · 2010/12/10 at 20:51

    Kažkada vienas daktaras pasakė labai gerą frazę – mano pacientai niekada netampa mano draugais. Aš rimtai pagalvojau, ir manau, kad tai yra labai teisinga.

  • Nemanius · 2010/12/10 at 21:28

    tame teisybės yra daug, bet … kartais išimtis tik patvirtina taisyklę:)

<<

>>

Theme Design by devolux.nh2.me