Šimaitis.lt | Dr. Audriaus Šimaičio tinklalapis

Seimo nariui

2007 m. gegužės mėn.

Gerbiamas p. A. Matulai,

Šiuo laišku norėjau su Jumis pasidalinti kai kuriais pastebėjimais.

„Lietuvos Ryto“ internetiniame variante –http://www.lrytas.lt/?id=11793798991178473511&view=6 vieno iš komentarų (46) internetinis IP adresas sutampa su Jūsų ofiso Panevežyje adresu.

Labai norėčiau tikėti, kad tai yra tik sutapimas. Tuo pačiu norėčiau pasidalinti su Jumis keliais pastebėjimais, išsakytais tame komentare.

Apie mano disertaciją: komentare tiesa tik tiek, kad tai buvo klinikinis tyrimas. Tai buvo pirmasis ir kol kas vos ne vienintelis klinikinių tyrimų, kuriuos Lietuvoje inicijavo pats gydytojas, tai yra aš pats. Pats sukūriau visą protokolą, pateikiau Lietuvos Etikos Komitetui – ir tai buvo precedento neturintis atvejis, gerokai nustebinęs komiteto narius, kad klinikinį tyrimą galėjo inicijuoti gydytojas. Į patį darbą investavau nemažai asmeninių lėšų – taip, kad jeigu ir buvo atorvastatino reklama – tai tą dariau už savo pinigus. Jau nekalbu apie 3–4 mėnesius neapmokamų atostogų ir kitų dalykų. Tiesa, šis preparatas yra ne vokiškas, o „amerikietiškas“ (Pfizer firma).

Taip, kad mano darbas buvo iš itin retų darbų Lietuvoje, kurie atitinka šiuolaikinius mokslinius standartus.

Apie Bahajų Tikėjimą: tai yra pasaulinė nepriklausoma religija, turinti apie 6 milijonus pasekėjų. Jeigu Jums kada nors teks lankytis Jungtinių Tautų būstinėje Niujorke, tai atkreipkite dėmesį į Tarptautinės Bahajų bendruomenės ofisą antrame aukšte – mūsų organizacija yra viena aktyviausių nevalstybinių JT narių ir daugelio pasaulinių forumų iniciatorė.

Europos Sąjungos valstybės ypač aktyviai bendradarbiauja su savo šalių bahajų bendruomenėmis įvairiuose tarptautiniuose (tarp jų ir sveikatos apsaugos) projektuose. Bahajų Tikėjimas propaguoja visų religijų vienybę ir draugystę.

Aš nesu Bahajų Tikėjimo šventikas dėl paprasčiausios priežasties – pas mus šventikų, dvasininkų ar panašių religijos lyderių nėra.

Asmeniškai didžiuojuosi priklausąs Tikėjimui, kuris propaguoja aukščiausius moralinius ir dorovinius standartus, skatina tinkamai atlikti savo pareigą Tėvynei, būti aktyviu piliečiu, kai sprendžiami svarbūs valstybiniai reikalai. Stengiuosi gyventi pagal savo religijos priesakus.

Dėl to ir rašau straipsnius, dėl to ir skambinau Jums, kaip Seimo sveikatos reikalų komiteto pirmininkui , tikėdamasis, kad Jūs atidžiai ir nuosekliai išklausysite mano nuomonę.

Pagarbiai,
Dr. Audrius Šimaitis

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.

Theme Design by devolux.nh2.me