Šimaitis.lt | Dr. Audriaus Šimaičio tinklalapis

2010 m. lapkričio 26 dieną Klaipėdos mero R. Taraškevičiaus iniciatyva įvyko forumas-diskusija “Sveikatos priežiūros įstaigų restruktūrizavimas Klaipėdoje: ar yra sprendimas, kuris tenkintų visus?. Buvo diskutuojama dėl Klaipėdos ligoninių ateities. Šiandien skelbiame video  filmukus, sukurtus pagal  Dr. A. Šimaičio pranešimą  “Sveikatos paslaugų teikimo Vakarų Lietuvoje vizija”.

Sveikatos paslaugų teikimo Vakarų Lietuvoje vizija – I dalis

Sveikatos paslaugų teikimo Vakarų Lietuvoje vizija – II dalis

Sveikatos paslaugų teikimo Vakarų Lietuvoje vizija – III dalis

****

Kiti forumo pranešimai bei pasisakymai bus skelbiami šios savaitės laikotarpiu.

Print Friendly, PDF & Email
Share

· · · · ·

4 comments

 • Algirdas · 2010/12/06 at 10:21

  Mielas Audriau,
  Išklausiau pilnai konferencijos video medžiagą, pilnai pritariu Jūsų įdėjai.
  Deja,mano nuomone,pagrindinė problema yra ta,kad visos 3 ligoninės šiandien yra konkurentės.Negirdėjau precedento jokiame versle,kad konkurentai jungtųsi.Tuo labiau,kad
  "universitetinis darbas'gali šiuo metu būti įdomus 30-50 asmenų. Motyvo visiems darbuotojams-nėra.
  Apjungti į asociaciją tris skirtingas "organizacines kultūras" ir eiti,mano nuomone, lėtu paslaugų struktūrizavimo,"pasidalinimo" keliu yra geras ,bet ilgas ir ne "lietuviškas"kelias. Nenoriu būti blogu pranašu,bet asmeninių interesų ir politinių "vėjų draskoma" sveikatos sistema jo nepasirinks(nors SAMir kt.tampritarė).
  Tikiu,kad Jūsų projektą galima įgyvendinti.
  Pagarbiai,
  Algirdas

 • Nemanius · 2010/12/06 at 12:55

  Sutinku su Jusu motyvais, bet siuo atveju nera verslas tiesiogine to zodzio prasme – yra tik verslo motyvai. O jei tai verslas, ta savininkas yra SAM , Seimas ir svarbiausia – pacientai. Jei ziurim is to tasko, tai sis verslas yra prastai ir neefektyviai tvarkomas. IR SAM ir Seimas gali ta igyvendinti – juk jie formaliai yra sveikatos apsaugos seimininkai.

 • aras · 2010/12/13 at 21:30

  Audriau , galėjai kurso susitikiman atvažiuot. vadyba patenkinama, nes pritaikyti vietos sąlygoms abejotina dėl įvairių aukščiau išvardytų abreviacijų. Čia viskas tinka visai Lietuvai, deja neleidžia gi pasisakyti seime. Be to yra SAM. Viešieji pirkimai – gili paslaptis.

 • Nemanius · 2010/12/13 at 21:52

  Sūnaus vestuvės buvo vos ne tuo pačiu metu … O dėl Seimo, SAM – laikas bėga, žmonės keičiasi ir viešuosius pirkimus daryti taip, kaip jie daro dabar, bus vis sunkiau ir sunkiau.

<<

>>

Theme Design by devolux.nh2.me