Šimaitis.lt | Dr. Audriaus Šimaičio tinklalapis

Feb/11

8

Naujos svetainės “Vakarų Lietuvos medicina” kūrėjai skatins bendruomeniškumo jausmą

Vasario 7 dieną pradėjo veikti nauja interneto svetainė “Vakarų Lietuvos medicina”. Svetainės adresas www.vlmedicina.lt

Šioje svetainėje bus pateikiama ne tik informacija apie naujausius medicinos pasiekimus,  gydymo metodus, bet ir diskutuojama apie sveikatos apsaugos procesus. Tai skatins aktyvų visuomenės dalyvavimą, formuojant sveikatos apsaugos politiką.

„ Šiandien bendruomeniškumo stoka  yra akivaizdi. Pacientai dažnai būna nusiteikę  prieš medikus, gydytojai bijo viešai pasakyti savo nuomonę“, – teigia viena iš portalo „Vakarų Lietuvos medicina“  atsiradimo iniciatorių klaipėdietė advokatė Indrė Butvilė.

Portalo kūrėjai tikisi, kad “Vakarų Lietuvos medicina” taps vieta, kurioje laisvai galėtų kalbėti, išdėstyti savo argumentus skirtingos sveikatos apsaugos sistemos interesų grupės – gydytojai, pacientai, žiniasklaidos atstovai, bet kuris žmogus.

“Mūsų, svetainės kūrėjų, nuomone, šiuo metu Lietuvoje trūksta tokias interesų grupes vienijančios platformos, vietos, kur visi  galėtų drąsiai dalintis savo mintimis, įsitikinimais, gyvenimo filosofija,  teikti pasiūlymus, ką, jų manymu, reikėtų tobulinti sveikatos apsaugos sistemoje”,-  sako viena iš svetainės kūrėjų.

“Vakarų Lietuvos medicinos” kolektyvas daug dėmesio žada skirti Vakarų Lietuvos regiono rajonams, provincijos žmonių sveikatos priežiūros problemoms. Bus siekiama skatinti tiek indivualias, tiek visuomenines iniciatyvas, nes nuo kiekvieno mūsų priklauso, kokią sveikatos apsaugos sistemą sukursime.

“Vakarų Lietuvos medicinos” kūrybinė grupė

info@vlmedicina.lt

Kontaktiniai asmenys

Indrė Butvilė,  8 610 37044

indre@butvile.lt

Print Friendly, PDF & Email
Share

Comments are closed.

<<

>>

Theme Design by devolux.nh2.me