Šimaitis.lt | Dr. Audriaus Šimaičio tinklalapis

Laiškai iš dvasinio pogrindžio. Pacientė

http://dryicons.com/

……….

Asmeniškai man vieni vaistai netgi pabrango, o sakė: tikrai pigs kokius 10-20%. Jie gal susapnavo tuos skaičius?

Jūs net neįsivaizduojate, kokį svarbų darbą darote viešai pasisakydamas. Nes tai yra kaip anglai sako “foot in the door” (liet. laikyti koją tarpduryje -A.Š.). Jie gal ir labai norėtų visai viešai nediskutuoti apie tą supuvusią sveikatos sistemą ir savo bejėgiškumą prieš ją. O reikia ją griaut ir kuo greičiau.

Visą šią savaitę gulėjau  …. ligoninėje.

Išrašydama iš ligoninės, skyriaus vedėja pasikviečia pas save į kabinetą ir akivaizdžiai pareikalauja už paslaugas susimokėti! Negalėjau patikėti savo akim! Tai buvo pirmas atvejis mano gyvenime, kada gydytojas taip akivaizdžiai, plačiai atidaręs stalčių, pareikalautų kyšio.

Dar iki šiol negaliu atsigauti, bet jei būčiau neatlaikius spaudimo ir davus nors litą, dar blogiau jausčiaus, nes tapčiau tos sistemos dalimi. Tiesiog, baisu, kas darosi toj sveikatos sistemoj. Kartu gulėjusios kitos pacientės sakė, kad visos duoda jai pinigų.

Na, nesuprantu, už ką reikia duoti, juk valstybinė ligoninė, tikriausiai ir vedėjos atlyginimas neblogas…

Man labai patiko tokios, rodos, žurnalistės (Daiva Ausėnaitė- A.Š.), kuri dabar, taip supratau, serga, tinklalapis. Tikrai ji labai   taikliai apie gydytojus yra aprašiusi.

Aš irgi jų visokių sutinkau, bet šiandienos atvejis buvo pats liūdniausias, atskleidęs ir sistemos, ir pačio žmogaus supuvimą. Baisu …. Man dar ir šiandien ta gydytoja niekaip iš galvos neišeina. Kai rodo per televizorių gydytojus, imančius kyšius, ne taip baisiai atrodo, lyginant su tuo, kaip tai atrodo realybėje, kai su tokia situacija susiduri pats.

Print Friendly, PDF & Email

No comments yet.

Leave a Reply

Theme Design by devolux.nh2.me